6 דרכים לגרום לאתר שלך להיות יעיל יותר

6 דרכים לגרום לאתר שלך להיות יעיל יותר

אתר יעיל יותר הוא אתר רווחי יותר, שמדורג גבוהה יותר בעמודי תוצאות החיפוש של גוגל.
להלן 6 דרכים להפוך את האתר שלך לידידותי, אפקטיבי ורווחי יותר:

ניווט מהיר וקל

הניווט באתר שלך משחק תפקיד חשוב בקביעת הפופולאריות של האתר שלך. הנה שאלה בשבילך, "איזו הודעה המבקרים שלך רואים כשהם פותחים את האתר שלך?" רוב הסיכויים שהם הולכים לקרוא את התוכן העיקרי ואז יחפשו ניווט כלשהו. דאג שכאשר הגולשים שלך מחפשים את הניווט באתר שלך, יהיה קל למצוא אותו.

עיצוב נקי ויעיל

עיצוב נקי של תבנית עיצוב האתר, שכולל שטח ריק, יכול ביעילות להגדיל את ההנאה מהקריאה ואת הניווט. השתמש בפונטים פשוטים ונפוצים שנגישים מכל מחשב – זה יגרום לקוראים שלך לחזור בחזרה.

טעינה מהירה של האתר

לא לכולם יש חיבור אינטרנט מהיר. ולכן, כדי להקל עליהם, תעלה את הדפים שלך מהר יותר בעזרת שלושת הטיפים הפשוטים הללו:
השתמש בפחות תמונות, סקיפטים ופלאש – לוקח זמן עד שאלמנטים אלה נטענים בעמוד.
אופטימיזציה של XHTML, CSS וקודים של ג'אווה – בדוק שאין לאתר שלך תגיות מיותרות ולא רצויות או סקיפטים לא משומשים. כמו כן תריץ את האתר דרך תוכנה שמחפשת בעיות באתר (industry validators)
השתמש בשרת קבצים SSI (Server Side Include) – קבצי SSI נמצאים בתיקיית המטמון של השרת, מה שאומר שהם יטענו מהר יותר. כמו כן, זה יאפשר לשנות את האתר בשלב מאוחר יותר בצורה קלה, מהירה ונוחה.

עיצוב גמיש

שיתאים לכל גדלי המסכים ולכל הרזולוציות – אתרים גמישים שיכולים להתאים לרזולוציות שונות יהיו להיט בקרב מבקרי האתרים. לא כולם גולשים עם מסכי 19″, עדין ישנם מסכים בגודל 15″. דאג שהם יוכלו לראות את האתר שלך מבלי שזה יתסכל אותם.

דאג לגדילה עתידית של האתר שלך

במידה והאתר השלך יגדל בעתיד, אתה תהיה חייב להסתגל לשינויים בצורה מהירה וללא עיכובים. אם תתכנן את האתר שלך כך שהוא יוכל להתמודד עם שינויים עתידיים בצורה טובה, יהיה לך קל יותר להצליח עימו.

בדוק כי האתר שלך תואם דפדפנים

כמו אינטרנט אקספולרר (IE), פיירפוקס (Firefox), אופרה (Opera). התאם את האתר שלך לאינטרנט אקספלורר 5+, מוזילה (Mozilla), פיירפוקס 1.0, אופרה 7.0 ונטסקייפ 6 + (Netscape Navigator) שכן הם מחזיקים נתח של 95% משוק הדפדפנים העולמי. חלק מהאנשים מתנגדים לשינויים ועדיין מעדיפים את הדפדפן הישן והנאמן שלהם ולכן עליך לבדוק כי האתר שלך תואם את דפדפנים אלה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *