5 טיפים לשיפור מראה הכניסה לבית

5 טיפים לשיפור מראה הכניסה לבית

מרחב הכניסה לבית שלנו הוא הרבה מעבר לפונקציונליות שלו, והמפגש שלנו ושל אלו המבקרים אותנו עם חלק זה של הבית הוא משמעותי במיוחד. האווירה והמפגש הראשוני עם הבית מתחיל בכניסה, וכניסה מרשימה מייצרת השפעה רחבה על החוויה שלכם ושל האורחים.
לא משנה אם מדובר בבית פרטי או דירה בבניין מגורים משותף, ישנם תמיד אלמנטים המאפשרים לנו שינוי ושדרוג, בכדי להביא את הכניסה למצב טוב יותר ואטרקטיבי יותר מלפני כן.

שדרוג הכניסה לבית שלכם

שלט כניסה

תשומת הלב שלנו עוקבת אחרי החושים שלנו, כאשר החוש המוביל הוא חוש הראייה. העין האנושית נמשכת, בין היתר, לקווים סימטריים וצבעים בולטים.
שלט כניסה, ולא בהכרח השלט המבשר על שם המשפחה שגרה במשכן זה, אלא כל מסר שתרצו, שממוקם בצורה חכמה ומעוצב בצורה המתאימה למרחב ותופסת את העין, כבר ייצר מיקוד וישפר את המראה ואת התחושה בכניסה. בייחוד, כמובן, אם המסר בשלט יהיה מסר חיובי.

אביזרים נלווים

כמו ששלט נלווה, ואפילו השלט המכריז על שם המשפחה של הדיירים, כך גם אביזרים נוספים יכולים לתת את האפקט שאתם מחפשים לכניסה שלכם.
חללי לובי מפוארים ברחבי העולם מעוצבים עם כדים גדולים ומרשימים, פסלים יוצאי דופן, ואלמנטים נוספים המשדרים יוקרה.
כניסות למרחבים ספציפיים כמו מסעדה עם אופי מסוים, לדוגמה, תציע עיצוב כניסה המתאים לתרבות ממנה מגיע המטבח שלהם.
גם לבית שלכם יש אופי, אופי שמתקבל ומוקרן מדייריו. הכניסה שלכם יכולה להתהדר באלמנטים מסוימים שמייצגים את האווירה שאתם משרים כבר מהכניסה, עוד לפני שנכנסתם הביתה.

דלת כניסה

אחד האלמנטים החשובים ביותר בחלל הכניסה לבית הוא הדלת כמובן. כיום ישנן אינספור דלתות בעיצובים אינסופיים. כמובן שכאשר מדובר בדלת הכניסה שלכם, העיצוב הוא חלק חיוני אך לא מבודד, ויש להתייחס גם לאלמנט הביטחון.
ניתן וחובה למצוא דלת שהיא גם בטוחה, עמידה וחזקה. וכמובן מעוצבת בצורה קפדנית ומותאמת לאווירה שאתם רוצים לייצר בכניסה לבית שלכם.

פעמון הדלת

הפעמון הוא משהו שלרוב ישרת רק את האורחים שלכם, בתור החלק האינטראקטיבי ביותר, ולעיתים היחיד בכניסה לבית שלכם. הוא יכול ליצור אווירה מאוד מיוחדת. פעמונים יכולים לייצר אווירה בכל מיני דרכים, מפעמון שמעבר לצלצול יוצר גם תגובה מסוימת המופיעה מיד כמו מנורה שנדלקת או מוסיקה נעימה שמתנגנת מרמקול חבוי, ועד לבחירה בפעמונים ייחודיים במראה ובצליל – ליצירת חוויה מיוחדת בכל פעם שבאים לבקר אתכם.

ניקיון האזור

אלמנט שרבים שוכחים כאשר מדובר בכניסה, שכן בסופו של דבר, זהו אזור שנמצא מחוץ לבית. רבים מזניחים את החלק הזה, ואף שמשקיעים בו ברמת העיצוב, שוכחים לדאוג לתחזוקה השוטפת, שבבסיסה הניקיון השוטף. הקפידו לנקות את הכניסה לבית שלכם בצורה קפדנית, והמרחב יהפוך לנעים יותר, נגיש יותר ומזמין יותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *