ניקוי דירה לאחר שיפוץ

ניקוי דירה לאחר שיפוץ

אנחנו, הישראלים, אוהבים את הבית שלנו יפה ומסודר ואם אפשר גם משופץ ברמה הגבוהה ביותר. שיפוץ מעת לעת, מלבד השיפור בערך הדירה כמובן, מקנה לבית מראה משודרג שממנו אנו נהנים בכל יום ויומו. עם זאת, שיפוץ במחוזותינו נוטה להפוך לתהליך ארוך ומייגע, כאשר לרוב אחרי שנכנסים לשיפוץ "קשה לראות את הסוף" וכשכבר מגיעים לסוף, מרוטים ועייפים, נשאר עוד דבר חשוב לפני שהבית הופך שוב לראוי למחייה – הניקיון. מצד אחד, נדמה שניקיון אחרי שיפוץ הינו השלב המיוחל שאנחנו כל כך מחכים לו, אך עם זאת כמות הלכלוך המצטברת והבלגן מסביב במרבית המקרים, הופכים את המשימה למטלה שקשה להתמודד איתה בעצמנו.

מה דורש בעצם הניקוי לאחר שיפוץ?

במהלך שיפוץ סטנדרטי נעשים מספר סוגים שונים של עבודות אשר נוגעות בחומרים שונים המצויים במבנה הדירה, בדגש על צבע, טייח, בטון ועץ. למרות שעובדי השיפוץ נוהגים לנקות אחריהם את רוב הלכלוך שמצטבר בכל יום עבודה, אין כמעט בית לאחר שיפוץ שלא נראה כאילו התחוללה בתוכו מלחמה מלאת אבק. נכון, הדבר תלוי גם ובעיקר בגודל הבית והשיפוץ, אבל במרבית המקרים כמות האבק והלכלוך המצטברים היא בלתי מבוטלת, ואינה מטלה עבור שואב אבק ביתי, גם זה הטוב והחדיש ביותר – צבע שנדבק לרצפה, שאריות טיח ונסורת, כולם ביחד מייצרים תערובת חומרים קשה לניקיון.

כן, סביר להניח שתהליך השיפוץ גם בבית שלכם מתבצע באמצעות אנשי מקצוע. עבודת שיפוץ ביתית דורשת אנשי מקצוע עם היכולות והידע המתאימים. כל אחד מאיתנו משתדל לעשות את עבודתו בצורה הטובה ביותר, הרי זו פרנסתו. כתוצאה מכך, לא נשאר לנו זמן רב לדברים אחרים. אתם באמת רוצים לבזבז את הזמן היקר שלכם בהיאבקות עם ניקיון בית לאחר שיפוץ? לשם כך ישנן חברות ניקיון מקצועיות אשר יחסכו עבורכם את הטרחה ובנוסף יעשו את מלאכת הניקיון בצורה הטובה והיסודית ביותר. חברה מקצועית תקפיד בביצוע העבודה על ניקוי כל חלונות הבית, ניקיון בלחץ מים, פוליש לרצפה / קריסטל, ניקיון יסודי של קרמיקות, חרסינות, רצפות, פאנלים, תריסים, גופי תאורה, ליטוש אבן במידת הצורך, ניקיון של שטיחים מקיר לקיר במידה ויש, אבחון של לכלוכים מסוגים שונים כתוצאה מהשיפוץ (כתמי טיח, גושי מלט, שאריות אבק) בכל חללי הבית כולל חדרי השירותים והאסלות כמובן.

במידה ובחרתם להזמין שירותי ניקיון מקצועיים, חשוב שתבררו מספר דברים לפני שתחליטו את מי לשכור לביצוע המשימה, כך למשל חשוב לוודא כי מדובר בנותני שירות אשר מצוידים בציוד איכותי, בכלי המתאימים ובניסיון עבור ניקוי בתים לאחר שיפוץ. שימו לב שאתם לא שוכרים מנקים חובבניים ללא ניסיון מתאים שאינם יודעים את העבודה – חומרי ניקוי הינם בעלי השפעה חזקה ומנקה חובבן עלול בשימוש לא נכון לגרום ליותר נזק מאשר תועלת., לכן הקפידו על צוות שיציג בשיחה הראשונית כי הוא עושה שימוש בציוד וחומרי ניקיון איכותיים העומדים בתקן הנדרש. בנוסף חשוב להקפיד על תיאום ציפיות מלא בכל הנוגע ללוחות הזמנים של ביצוע העבודה (כמה זמן מוערכת העבודה ובאילו שעות היא תתקיים), האם קיימת אחריות וביטוח לכל העובדים במקרה של תאונה של אחד מהם או חלילה נזקים שיגרמו וכמובן עברו על הצעת המחיר שתוגש בדקדוק וסכמו על מחיר ברור ומוסכם מראש ללא "אותיות קטנות" או תוספות בלתי צפויות.

חברות ניקיון מקצועיות יעשו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, כך תוכלו ליהנות מבית נקי, מבריק ומעל הכול בריא ונעים למחייה. שיהיה בהצלחה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *