המדריך המלא לקניית מצבר לרכב

המדריך המלא לקניית מצבר לרכב

כולנו יודעים שלהיתקע לפתע עם רכב שלא מניע זוהי סיטואציה לא נעימה שיכולה לבזבז לנו זמן יקר ואת היום שלנו לארוך ומתסכל. סיבות רבות מובילות לכך שרכב לא יניע וכשמדובר במצבר ששבק חיים וגורם לכך שהרכב לא יניע, אנו יכולים להתכונן מבעוד מועד ולראות סממנים מוקדמים ותקלות שמעידות על מצבר שהולך לסיים את תקופת חייו. איך נדע שהמצבר מתקלקל ואיפה קונים מצבר חדש לרכב?

כיום, שירותים רבים וחשמלאים מנוסים יכולים לספק לנו שירות החלפת מצבר עד הבית או לכל מקום אחר שנבקש, לפי אזור הנוחות שלנו. בכך אנחנו נהנים משירות מקצועי שמגיע עד אלינו וחוסך לנו זמן יקר של המתנה במוסך או המתנה לשירותי דרך. במידה ואתם תקועים וזקוקים SOS לחילוץ, תוכלו לבצע התנעה של הרכב ע"י חיבור כבלים מרכב אחר או להתקשר לעמותות (לדוגמא ידידים) שמספקים שירות חילוץ ללא עלות.

מחיר מצבר לרכב

כאשר אנו נבצע השוואת מחירים ונבדוק כמה עולה מצבר לרכב שלנו, סביר להניח שנתקל בטווחי מחירים דומים בחנויות ובשירות הגעה עד הבית, כמובן שהכל בהתאם לשנתון הרכב, סוג הרכב והמערכות שמורכבות בו. מערכת סטארט סטופ לדוגמא, מצריכה מצבר מיוחד שיודע לכבות את עצמו לבד בעת הגעה לרמזור או לפקק ולכן חשוב להרכיב מצבר סטארט סטופ שמותאם למערכת כזו. טווחי המחירים למצברים מתחילים ב-400 ₪ לדגמים הסטנדרטיים (כמו קיה פיקנטו \ טויוטה קורולה) ובדגמים יוקרתיים יותר כמו אאודי לדוגמא, יתחיל מ550 ₪. במידה ואתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם או שלא מתאפשר לכם לעמוד בהוצאה של מצבר חדש, ניתן לבצע החלפת מצבר משומש \ מצבר מפירוק שיחזיק לכם עוד קצת זמן וייתן לכם מרווח זמן להתכונן לרכישת מצבר חדש. חשוב לשים לב שאתם מקבלים אחריות על מצבר חדש של שנה לפחות ומצבר משומש לשלושה חודשים לפחות.

תוחלת חיים של מצבר

לרוב, מצברים יחזיקו בממוצע כשלוש שנים. כמובן שגם זה תלוי בתדירות השימוש ובאופן השימוש ברכב. לדוגמא, מצבר למסחרית או מונית יחזיקו שנה עד שנתיים בממוצע כיוון שתדירות השימוש ברכב גבוהה יותר מרכב רגיל. חשוב לשים לב שאנו קונים מצבר שמותאם לאקלים ולמזג האוויר בישראל ולרוב המותגים המובילים כמו מצברי שנפ ומצברי בוש יספקו לכם את האיכות הנדרשת לרכב שלכם בהתאמה למזג האוויר החם בישראל.

מצברים לרכב קונים אצל חשמלאים מנוסים

כאשר תצטרכו לבצע החלפת מצבר לרכב שלכם, סביר להניח שתתקלו בהרבה נותני שירות, ביניהם: מוסכים, שירותי דרך, שירות מצבר עד הבית ועוד. אנו ממליצים לכם לבחור בשירות שיעניק לכם את החסכון בכסף ובזמן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *