הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

עיצוב הבית – להתחדש כל פעם מחדש

עיצוב הבית הוא משימה שלרוב אינה מתבצעת אך ורק באופן נקודתי, אלא מתאפיינת בהמשכיות והתחדשות לאורך תקופות חיים שלמות. באם נתמקד בסוגיה קצת יותר, נוכל להבחין כי בגדול, ניתן לחלק את תחום עיצוב הבית לשני שדות משלימים: עיצוב חדש או מחודש בעקבות מעבר או שיפוץ ועיצוב מתמשך במסגרתו משנה הבית את פניו לאט לאט ובאופן הדרגתי.

עיצוב הבית מחדש

בין אם המדובר בעיצוב בית טרם הכניסה למגורים בו ובין אם המדובר בעיצוב בית לאחר שיפוץ בו, עיצוב בית, משמעו פעולה רב שלבית של תכנון וביצוע לפי קונספט רעיוני מסוים.

הבית הפרטי שלנו הוא לא רק מעוזנו השמור והמקום בו אנו מבקשים לחיות במקסימום נוחות והנאה, הוא גם חלק בלתי נפרד מתעודת הזהות הסימבולית שאנו מציגים בפני החברה הסובבת אותנו. בשל כפל הפנים הזה, עיצוב הבית שלנו דורש חשיבה וביצוע שיתנו מענה לכמה וכמה תחומים. בבואנו לעצב את הבית מחדש, יש לנו הזדמנות פז לברר עם עצמנו מה הוא המראה האידיאלי מבחינתנו של הבית וכיצד ניתן להתאים את הרכש והשיפוץ הנדרשים לצורך קבלת מראה זה לתקציב העומד לרשותנו.

אותו סגנון עיצוב אליו אנו שואפים, יהיה ניסיון למזג בין הרצון ליצור לעצמנו סביבה ביתית פרטית נעימה ומפנקת ובין הרצון להציג את עצמנו אל העולם באמצעות בית ההולם את אופיינו, אפשרויותינו הכלכליות ותחומי העיסוק והעניין שלנו.

עיצוב הבית באופן מתמשך

גם מי שעיצבו מלכתחילה את ביתם בסגנון מסוים וגם מי שפסחו על השלב הזה, לא הגיעו לקו הגמר של העיצוב עם הכניסה לבית. החיים מזמנים לנו שפע רב של הזדמנויות בהן מתווספים או מופחתים חפצים שונים מהבית שלנו; צבעים דוהים ורהיטים מתלכלכים וזוכים לצביעה או כיסוי מחדש; הרכב המשפחה משתנה לעתים ואיתו חל שינוי בתכולת הבית. סיבות אלה הן רק דוגמאות בודדות לכך שהבית שלנו משנה את פניו כל הזמן.

יש מי שמקפיד על עיצוב הבית בסגנון מסוים ובוחר לתת מענה פרקטי להתפתחויות החיים השונות כדי להמשיך לדבוק באותו קו עיצובי. ויש מי שבוחר פשוט "לזרום" עם החיים ולהשאיר פתח בסגנון העיצובי לשינויים ותוספות שהופכות אותו מגוון ורב-סגנוני יותר.קישורים ממומנים:

מיקומך באתר:
בעלי מקצוע --> ייעוץ --> עיצוב הבית – להתחדש כל פעם מחדש
ביקורת מבנים ביקורת מבנים
יועץ משכנתא יועץ משכנתא
כיצד בוחרים מפקח בניה? כיצד בוחרים מפקח בניה?
ליקויי בניה ליקויי בניה
מעצבי פנים מעצבי פנים
מפקח בניה מפקח בניה
ניהול בתים משותפים ניהול בתים משותפים
עיצוב הבית – להתחדש כל פעם מחדש עיצוב הבית – להתחדש כל פעם מחדש

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - דורית ארנון - אימון אישי דורית ארנון - אימון אישי
שמי דורית ארנון ואני מטפלת, מאמנת ומנחה קבוצות התפתחות וצמיחה בשילוב אמנויות בשיטת לוסקי.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים