הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

קבלני שיפוצים


צביעת קירות
צביעת קיר
צביעת קיר עם רולר
צביעת קיר עם מברשת
רולר לצביעת קירות
סיוד קירות
כלי לצבע
קבלני שיפוצים - מי הם ומדוע אנו זקוקים להם?
 
קבלני שיפוצים הם בעלי מקצוע עם תעודות ממשרד העבודה המאשרים שהם מורשים לבצע עבודות שיפוץ. לכאורה, כל שיפוצניק יכול לעסוק בשיפוצים, אך לעיתים השיפוץ כבד ויש צורך בבעלי יד מקצועי אשר למדו את רזי השיפוץ על מנת לשפץ ולא לגרום לנזקים  (פגיעה בעמוד תומך למשל). מכאן ניתן להבין כי לא כל שיפוצניק הוא בהכרח קבלן שיפוצים.
 
לעיתים ללא קבלני השיפוצים, תהליך השיפוץ עלול להיות בלתי נסבל ולהסתיים בנזקים לא מבוטלים שבחלקם יכולים להוות סכנת חיים ו/או עלויות לא קטנות על מנת לבצע אחר כך תיקון נזקים.
 
תפקיד קבלני השיפוצים
  • קבלן שיפוצים / שיפוצניק  אחראי על תהליך השיפוץ בבית או בדירה. בתחום אחריותו השגחה על בעלי המקצוע השונים, שתפקידם לבצע עבודות שונות כגון: הרצף שמגיע לרצף את הדירה, החשמלאי לטיפול בחשמל הדירה, האינסטלטור לטיפול בצנרות וכלים סניטריים ועוד.
  • קבלן השיפוצים נדרש לבצע את העבודה עם בעלי הטובים ביותר, מתפקידו להביא את החשמלאי, את השרברב ואת הרצף. לרוב לכל קבלן שיפוצים, יש את אנשי המקצוע איתם הוא רגיל לעבוד לאורך שנים.
  • קבלן שיפוצים אחראי שלא יתגלו ליקויים  לאחר השיפוץ. במידה ויתגלו ליקויים באחריותו לתקנן.
למה אנו צריכים לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים?

אין ספק כי שירותיו של קבלן שיפוצים מייקר את עלות השיפוץ, אך חשוב שנדע כי שירות זה משתלם למרות זאת. עצם העובדה ששכרנו קבלן שיפוצים, מאפשרת לנו להתנהל אל מול גורם אחד בלבד. נסו לתאר את עצמכם מתפקדים מול הרצף ומסבירים לו מה אתם רוצים, מול החשמלאי ובאים אליו בטענות כי העבודה לא בוצעה כראוי, מול הצבאי , הטייח, הנגר ועוד וכל זאת כאשר אנו בדרך כלל לא נדע לעמוד טכנית מול בעלי המקצוע. כאבי הראש והבלגאן שאתם עלולים להימצא בו, לא שווים את החיסכון בכסף. דברים עלולים ליפול לכם בין הכיסאות, אתם (בצדק), יכולים לשכוח לא מעט דברים במהלך השיפוץ ועוד. קבלן שיפוצים מרכז את כל העבודה והוא זה אשר אחראי על כל בעלי המקצוע, כך שלכם נשאר אדם  אחד להתנהל מולו, מה שמאפשר את הסדר והארגון.
 
יתרון חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא, התקלות המתגלות במהלך ולאחר השיפוץ. במקרה שכזה, כאשר אנו עומדים ישירות מול בעלי המקצוע, לצערנו, ובדרך כלל זה מה שקורה,  כל בעל מקצוע יאשים את בעל המקצוע השני ואנא אנו באים. 

 לסיכום, אם אתם מחפשים קבלני שיפוצים, צוות לוח 1 ישמח לספק לכם הצעת מחיר מהקבלן השיפוצים המתאים ביותר עבורכם. מלאו טופס הצעת מחיר וקבלו הצעה בהקדם!קישורים ממומנים:

מיקומך באתר:
בעלי מקצוע --> אינסטלציה ושיפוצים --> קבלני שיפוצים
אינסטלטור אינסטלטור
איתור נזילות מים איתור נזילות מים
עבודות גבס עבודות גבס
צביעת דירה צביעת דירה
קבלני שיפוצים קבלני שיפוצים
שטיח מקיר לקיר במפרט הבניה שטיח מקיר לקיר במפרט הבניה
שיפוצים שיפוצים

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - דקו שילד - הגנה על מעליות דקו שילד - הגנה על מעליות
חברת דקו-שילד מתמחה במיגון תאי מעליות וחללים רגישים.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים