הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע
העברה של סחורה בין מדינות העולם דורשת תשלומים משתנים של עמילות מכס. את התשלום נהוג לשלם בנמלי התעופה, האוויר ותחנות העברת סחורות יבשתיות. תקנות המכס בכל מדינה הן אשר קובעות את תעריפי עמילות המכס שיש לשלם. מדינות שמרבות בייצוא וייבוא של סחורות נוהגות להציע הוזלה של תעריפי עמילות מכס בעבור חלק מהסחורות. התעריפים הנמוכים מעודדים ייבוא וייצוא של הסחורות הנחוצות במדינה. 
 

שירותי חברות שילוח בינלאומיות 

 
חברות שילוח בינלאומיות מנהלות בעבור הלקוח תשלומי עמילות מכס במסגרת המערך הלוגיסטי. ניהול שרשרת אספקה בינלאומית דורש עמידה בסטנדרטים בינלאומיים ופעולה בהתאם לתקנות המכס המקומי והבינלאומי. לצד עמילות מכס יש להכיל בכל פרויקט ניהול שרשרת אספקה גם אישורים של משרד הבריאות ושאר רשויות בהתאם לסוג המטען ואופי השילוח. 
 

חשיבות הדירוג של חברות השילוח

 
רשויות המכס בישראל ובכל רחבי העולם מדרגות את חברות השילוח בהתאם לרמת שירות והאמינות של החברה. חברת שילוח בעלת דירוג גבוה תוכל לבצע שחרור סחורות מהמכס בהליכים מהירים ויעילים. תשלום עמילות מכס ושאר הגבלות ובעיות של התנהלות אל מול הרשויות עלולים לעכב את שחרור הסחורה והגעתה ליעד. 
הדירוג נקבע על פי האיכויות שהחברות מציגות בתהליך עצמו. כל עמיל מכס מכיר לפני ולפנים את התנאים והחוקים של המיסוי בארץ היעד של המטען ויודע כיצד לסווג אותו בצורה האופטימאלית ביותר על מנת להוזיל ללקוח שלו את העלות הנלוות של המיסוי.
 

השאירו את השילוח למקצוענים

 
בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים בוחרים לבצע את התהליך בעצמם במטרה לחסוך עלויות. לעיתים קרובות הם אינם מודעים למורכבות התהליך ולעוגמת הנפש העלולה להיגרם להם בשלבי המיסוי ועמילות המכס. העדיפות ברוב המקרים הוא להעניק את הטיפול בתהליך לחברה מקצועית שמכירה ויודעת כיצד לטפל בכל אחד מהשלבים בדרך.
מערך לוגיסטי יעיל של ניהול שרשרת אספקה מאפשר העברת סחורות בכל העולם ללא כל צורך בהתעסקות עם גורמי המכס, ניירת ותקנונים ארוכים של שילוח בינלאומי. את כל עבודת התיאום, ההעברה והאחסנה מבצעת חברת השילוח. את החברה המתאימה לביצוע המשימה כדאי לבחור בהתאם להמלצות קודמות, פריסה עולמית ושירותים וקשרים עם רשויות המכס בישראל ובכל רחבי העולם. 
 
מיקומך באתר:
בעלי מקצוע --> לעסקים --> עמילות מכס
איך לבחור מומחה לרפואת שיניים באינטרנט איך לבחור מומחה לרפואת שיניים באינטרנט
אתרי אינטרנט לעסקים אתרי אינטרנט לעסקים
השכרת ציוד לאירועים השכרת ציוד לאירועים
ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי
כללי אצבע להפקת אירוע לעסק כללי אצבע להפקת אירוע לעסק
ליסינג לעסקים ליסינג לעסקים
עמילות מכס עמילות מכס
קידום אתרים קידום אתרים

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - דקו שילד - הגנה על מעליות דקו שילד - הגנה על מעליות
חברת דקו-שילד מתמחה במיגון תאי מעליות וחללים רגישים.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים