הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

מפקח בניה - ניר דודאי

עם ניסיון של יותר מעשרים שנה בענף הבנייה צבר ניר דודאי ניסיון רב וידע מקצועי נרחב כקבלן מבצע וכמפקח בנייה.

חושבים לבנות בית בעצמכם? "דודאים" - ניר דודאי בקיא ומנוסה בשיטות בנייה וביצוע במערכות בנייה מתקדמות, בעל יכולת מתן פתרונות טכניים ותכנוניים. ניר הינו בעל דרישות מחמירות וסטנדרט עבודה גבוה, אינו מתפשר על רמת הביצוע.

מפקח בניה המספק שירותים בתחום: תאום, פיקוח וניהול בנייה, מבצע פיקוח ברמה גבוהה תוך הקפדה על איכות ויחס הוגן ולכן כל פרויקט מקבל את מלוא תשומת הלב, החל משלב התכנון  וכלה בביצוע. יכולת ההתאמה שלי לסגנון העבודה, לרצון,לסוג המשימה וללקוח עצמו, מרבית.

התמחותי בפיקוח וניהול פרויקטים בבנייה במגזר הפרטי והמוסדי. מלוה את הלקוח לאורך כל הדרך, החל בתכנון הפיננסי, בבחירת בעלי המקצוע וההסכמים עימם, בבחירת חומרי העבודה ופיקוח על הגעתם לשטח וכן בפיקוח על שלבי הביצוע עד גמר הבנייה ומסירת הפרויקט.

ניסיוני הרב בענף, ביחד עם רכישת ידע בנושאי פיקוח וניהול בנייה, גורם ללקוחותיי להתפנות לעיסוקיהם ולהישאר עם ראש נקי בכל הקשור בבניית ביתם. "בקיצור בנייה בכיף". עם זאת, מעורב הלקוח בכל שלבי הבנייה וקבלת ההחלטות. אני מבצע פיקוח וניהול קפדני וחסר פשרות. בנוסף מספק ניר שרותי אינסטלציה לבונה הפרטי, העבודה נעשית תוך הקפדה על: רמת ביצוע גבוהה, איכות החומרים ועמידה בדרישות התקן הישראלי.

קבלו מספר טיפים לקראת הזמנת מפקח בנייה:

ידע: רוב הבונים אין את הידע המקצועי, הניסיון והזמן על מנת לבצע פרויקט בנייה. זוהי אחת ההוצאות הגדולות בחייה של משפחה ולכן מומלץ לשכור את שרותיו של מפקח הבניה.

אדריכל: מומלץ לבחור בין אדריכלים על סמך המלצות מכאלו שכבר חוו את החוויה. ניתן וצריך לדרוש מהאדריכל להכין מספק סקיצות על מנת שתוכלו לבחור את התוכנית המתאימה לכם ביותר. יש להכניס לחוזה עם האדריכל סעיפים המפרטים את חובותיו, המסמכים והתוכניות שעליו לספק לכם. אתם רשאים לדרוש מהאדריכל לספק תכנון מוקדם, תוכניות סופיות ותוכניות לביצוע. כמו כן על האדריכל/מהנדס לספק פיקוח על הבנייה עד גמר השלד.

בזול זה ביוקר: השתדלו לקחת כמה שיותר הצעות מחיר ואל תקבלו אף אחת רק משום שהיא הזולה ביותר. דעו כי בדרך כלל ישנה לכך סיבה שעלולה לעלות לכם ביוקר. 

חוזה:  עם כל בעל מקצוע צריך לחתום על הסכם מסודר ומפורט הכולל בתוכו מפרט טכני לתיאור מדויק של העבודה ותמחור התוספות.לחיסכון בהוצאות בלתי צפויות ואפילו חריגות משמעותית מתקציבכם יש לחשוב ולהכניס להסכם סעיפים אשר ימנעו מהקבלן את האפשרות לחלוב מכם יותר.


לפרטים נוספים:

נייד: 050-3246175   
אתר אינטרנט: http://www.dudaim.co.il
 

 

מיקומך באתר:
בעלי מקצוע --> לקוחות מומלצים --> מפקח בניה - ניר דודאי

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - הובלות חן - הובלת דירות ומשרדים הובלות חן - הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות ומשרדים לכל הארץ, התמקדות באיזור השרון בפרט ובשאר חלקי הארץ בכל עת ובכל מזג אוויר.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים