הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

ייעוץ

שירותי ייעוץ הם שונים ומגוונים. בין אם שירותי ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ משכנתא, עיצוב פנים ועוד. אין ספק שבעלי מקצוע יכולים לעזור לנו רמות וכל מה שצריך לעשות הוא למצוא את היועץ המתאים ולהתחיל בתהליך ייעוץ.

ייעוץ פיננסי

שירותים פיננסיים הם חלק משירותים הייעוץ שכמעט כל אחד מאיתנו זקוק לו. קבלת משכנתא למשל זו החלטה חשובה וקריטית. כל אחוז מיותר מסתכם בעשרות אם לא מאות אלפי שקלים כאשר המשכנתא היא לעשרים או שלושים שנה.

החלטה על קופות גמל, קופות פנסיה, קופות ביטוח מנהלים  - החלטה על כניסה לכל אחת מהקופות מחייבת שיקול מעמיק וידע רחב בתחום. החלטה של היום עלולה להיות קריטית כאשר מגיעים לגיל הפנסיה. פשוט חייבים להתייעץ עם יועץ שהוא בעל מקצוע בתחום.

יעוץ משכנתאות

קניית דירה גם היא החלטה קריטית. האם בדקתם את הסביבה, האם בדקתם בתי ספר וגני ילדים באיזור, כניסה ויציאה בשעות הלחץ. אלו נתונים שחייבים לבחון וקיימות חברות שונות שמבצעות זאת עבורכם.

ביטוחים שונים כגון ביטוח משכנתא, ביטוח דירה, ביטוח לרכב ואחרים, אלו ביטוחים שחייבים להתייעץ ולבצע אצל סוכן ביטוח ולא להחליט לבד. לכל סוג ביטוח התנאים המיוחדים שלו וכל חברה מציעה תנאים שונים. רק סוכן ביטוח ידע לבחור עבורכם את הביטוח המתאים לכם ביותר.

אלו מכם אשר בעלי עסקים בוודאי נתקלתם בקושי מסוים עם המסים, המע"מ ושאר הירקות ורציתם לקבל עזרה מקצועית. יועץ מס יוכל לפתור לכם את הבעיות ולתכנן את המס באופן שבו תשלמו כמה שפחות ואף לענות לכם על שאלות שהציקו לכם עד כה.

ייעוץ עסקי

הקמת עסק מהבית, חנות, מסעדה או כל עסק אחר ואתם זקוקים לליווי וייעוץ מקצועי מפי יועץ עסקי. אין זו בושה לבקש עזרה על מנת להגדיל את ההכנסות, לבדוק היכן טעינו בדרך וכיצד ניתן להשתפר כדי להגיע לעוד לקוח מרוצה.

עיצוב פנים

רכשתם דירה יד שנייה ואתם מעוניינים לבצע שיפוץ גדול ולרכוש מוצרים סניטריים וריהוט חדש, אך אין בידכם את חוש העיצוב? כאן נכנסים לתמונה מעצבי פנים בעלי ניסיון וידע ולא פחות חשוב עם תעודות וקבלות. גם אם רכשתם דירה מקבלן ואתם מעוניינים בעזרה לעיצוב הדירה, אל תהססו לפנות למעצבי פנים - זהו תפקידם: לעצב דירות ולגרום ללקוחותיה שלא לעזוב את הבית.

לסיכום, לוח 1 מציע לכם רשימה ארוכה ואיכותית של בעלי מקצוע וכאן תוכלו למצוא בעלי מקצוע מתחומי הייעוץ.קישורים ממומנים:

ביקורת מבנים ביקורת מבנים
יועץ משכנתא יועץ משכנתא
כיצד בוחרים מפקח בניה? כיצד בוחרים מפקח בניה?
ליקויי בניה ליקויי בניה
מעצבי פנים מעצבי פנים
מפקח בניה מפקח בניה
ניהול בתים משותפים ניהול בתים משותפים
עיצוב הבית – להתחדש כל פעם מחדש עיצוב הבית – להתחדש כל פעם מחדש

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - אלברט - פתרון לבעיות התקרחות אלברט - פתרון לבעיות התקרחות
מתחילים להקריח? מבקשים להאריך שיער או להשלים שיער? לסלון אלברט התשובה, כבר יותר מ-30 שנה!

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים