הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

אינסטלציה ושיפוצים

שיפוץ דירה כולל בדרך כלל גם את נושא האינסטלציה. אמנם כאשר קיימת תקלה במערכת המים או הביוב קוראים לאינסטלטור, אך כאשר נוגעים בתהליך שיפוץ כללי חלק מהשיפוץ הוא כל נושא האינסטלציה בדירה.

שיפוץ הדירה כרוך בבעלי מקצוע שונים, כאשר אחת הבעיות העיקריות היא לתאם בין בעלי המקצוע כשכל אחד מגיע לטפל בתחום אחד של השיפוץ, כמו למשל הריצוף או הצבע . זו אחת הסיבות העיקרית מדוע לא מומלץ לנהל את השיפוצים לבד וכדאי לשכור שיפוצניקים או קבלני שיפוצים (תלוי בסוג השיפוץ) - הם אחראים להביא עימם  בעלי מקצוע לכל תחום ותחום וכל האחריות נופלת עליהם.

לבחור שיפוצניק זו בעיה לא קטנה. בדרך כלל כאשר מחפשים שיפוצניק שואלים את החברים והידידים על שיפוצניק מוכר אשר ביצע אצלם את העבודה, אך דבר זה ממש לא הכרחי. אפשר גם לקבל הצעות מחיר משיפוצניקים שונים באמצעות לוח 1. בדרך כלל השיפוצניקים הגונים וישרים כאשר כמובן זה גם האינטרס שלהם ליצור לעצמם שם טוב. לקוח טוב יביא לקוחות נוספים ולכן אין ממה לחשוש בפנייה ישירה או פנייה ללא המלצות. מומלץ לקבל עד 3 הצעות מחיר, להיפגש עם השיפוצניק ו/או קבלן שיפוצים, לבחון את ההצעה ולקבל החלטה - לא תמיד לקחת את ההצעה הזולה ביותר, כיוון שלא תמיד תהיה זו ההחלטה הנכונה.

לאחר בחירת בעל מקצוע כדאי מאד לערוך עימו חוזה סטנדרטי (לא חייב להיות חוזה משפטי), אך כן סיכום דברים מפורט המגדיר בדיוק מה על בעל המקצוע לעשות, מה סדר התשלומים ומי קונה מה. אם הכל כתוב ומסודר והעבודה תתנהל בהתאם, הסיכוי גדול שבסופו של דבר העבודה תתבצע כראוי ושני הצדדים יצאו מרוצים ונשכרים.

ואם החלטתם לחפש בעלי מקצוע (כולל אינסטלטור) בתחומים אלו היכנסו למערכת הצעות המחיר, הגדירו את בקשתכם ותקבלו מספר הצעות בהתאם.


שיפו דירה - לוח1 - קבלו הצעות מחיר מבעלי מקצועקישורים ממומנים:

אינסטלטור אינסטלטור
איתור נזילות מים איתור נזילות מים
עבודות גבס עבודות גבס
צביעת דירה צביעת דירה
קבלני שיפוצים קבלני שיפוצים
שטיח מקיר לקיר במפרט הבניה שטיח מקיר לקיר במפרט הבניה
שיפוצים שיפוצים

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - דקו שילד - הגנה על מעליות דקו שילד - הגנה על מעליות
חברת דקו-שילד מתמחה במיגון תאי מעליות וחללים רגישים.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים